Zaparzacz do herbaty – tyłek robiący kupę

  • Zabawny design: Nietypowy kształt tyłka robiącego kupę z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego, kto zobaczy ten zaparzacz.
  • Praktyczność: Mimo swojego humorystycznego wyglądu, zaparzacz jest niezwykle funkcjonalny i łatwy w użyciu.
  • Wysoka jakość: Wykonany z trwałego silikonu, który nie pochłania zapachów i doskonale radzi sobie w kontakcie z gorącą wodą.
  • Idealny prezent: Ten zaparzacz to doskonały prezent dla miłośników herbaty z poczuciem humoru.

49,94 

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania

Stalowe, bambusowe, silikonowe… W rozmaitych kolorach, kształtach i wymiarach. Asortyment dostępnych w sprzedaży zaparzaczy do herbaty jest naprawdę szeroki, dlatego każdy amator herbacianych naparów znajdzie model odpowiadający własnym upodobaniom. Również entuzjaści zabawnych gadżetów z bogatej oferty wybiorą coś dla siebie.

Zaparzacz do herbaty robiący kupę

Nietypowy zaparzacz do herbaty na prezent

Osoby cechujące się dużym poczuciem humoru i dystansem do otaczającej rzeczywistości z pewnością docenią taki nietypowy podarek. Na pierwszy rzut oka nie przypomina bowiem kuchennego akcesorium przeznaczonego do kontaktu z żywnością, ale to tylko pozory, które – jak to w przypadku pozorów bywa – mylą. Po bliższym zapoznaniu się widać bowiem, że doskonale sprawdzi się podczas przyrządzania herbacianych naparów, doprawiając ten rytuał nie tylko nutką smaku uwalnianego z listków herbaty, ale też solidną dawką żartu, wywołując uśmiech na twarzy obdarowanego.

Zaparzacz do herbaty robiący kupę

Jak działa zaparzacz do herbaty?

Specyfika działania zaparzaczy jest taka sama bez względu na model artykułu. Wystarczy napełnić zbiorniczek suszem, umieścić w filiżance lub kubku, a następnie napełnić naczynie wodą o temperaturze zalecanej do danego typu herbaty. Herbaty czarne lubią temperaturę bliską wrzątku, zieloną zalać można wodą o wartości przynajmniej 60 stopni Celsjusza, pamiętając jednak, by nie była ona wyższa niż 85 stopni Celsjusza. Podobnie jak zieloną parzy się herbatę białą. By uzyskać jak najlepsze walory aromatyczne, należy stosować się do zaleceń producenta.

Zaparzacz do herbaty robiący kupę

Zaparzacz w kształcie pośladków w kolorze przypominającym naturalną barwę skóry wykonany jest z silikonu. To materiał trwały, nieulegający odkształceniom, niepochłaniający zapachów. Doskonale radzi sobie w kontakcie z gorącym płynem, dlatego powszechnie stosuje się go do wyrobu akcesoriów kuchennych. Oferowany model z łatwością zaczepić można o brzeg szklanki, dzięki czemu podczas procesu zaparzania nie przesuwa się, a liście umieszczone w usytuowanym poniżej zbiorniku pod wpływem wody oddają kolor i smak.

Zaparzacz do herbaty z humorem

Zaparzacz do herbaty w kształcie tyłka robiącego kupę to idealny wybór dla osób z poczuciem humoru. Ten nietypowy gadżet kuchenny nie tylko spełni swoją funkcję, ale także doda uroku każdemu spotkaniu przy filiżance gorącej herbaty. Wykonany z silikonu, jest trwały i odporny na odkształcenia, a także nie pochłania zapachów.

Praktyczność i funkcjonalność

Ten zaparzacz do herbaty jest nie tylko zabawny, ale także niezwykle praktyczny. Wystarczy napełnić zbiorniczek suszem, umieścić go w filiżance lub kubku, a następnie nalać wodę o odpowiedniej temperaturze. Dzięki temu, że jest wykonany z silikonu, doskonale radzi sobie w kontakcie z gorącym płynem.

Idealny prezent

Zaparzacz do herbaty w kształcie tyłka robiącego kupę to doskonały pomysł na prezent. Z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego i sprawi, że każde spotkanie przy filiżance herbaty będzie pełne śmiechu i radości.

Zaparzacz do herbaty – tyłek robiący kupę
Zaparzacz do herbaty – tyłek robiący kupę

49,94 

Akademia Herbaty
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart