w

World of fruits collection

World of fruits collection

Już niedługo przyjdzie wiosna, świat się zazieleni i zakwitną piękne tulipany. Powoli zbliża się Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn, pierwszy dzień wiosny, a później jeszcze Święta Wielkanocne. W tym czasie jednak czasem tęsknimy za pełnią lata, ciepłem i świeżymi owocami. Przedwiosenną pluchę pomożeaga nam przetrwać kolekcja herbat World of fruits collection.

Słodka wiśnia spotyka świeżą pomarańczę

A ich romans trwa w najlepsze w naszych kubkach. Kolekcja owocowych herbat o intensywnym smaku i aromacie pozwala nam przebierać w rodzajach, które możemy ze sobą dowolnie łączyć. Słodko-kwaśna malina idealnie pasuje do maślanych herbatników, a owoce leśne – do ciepłego sernika. Jednocześnie ich aromaty są wspomnieniem upalnego lata i zapowiedzią pierwszych ciepłych dni. Kiedy szykujemy się do wiosennych porządków i chowania w kąt ciężkich wełnianych swetrów, lubimy popijać Granny’s forrest, który pachnie nam jeszcze świętami Bożego Narodzenia. Chłodne wieczory to z kolei mocniejsza Magic Moments, ponieważ wywołuje przyjemne uczucie ciepła.

Kuszący wybór World of fruits collection

Aromatyczny zestaw herbat świetnie nada się na prezent, prawda? World of friuts collection ucieszy każdego miłośnika tego napoju. Między smakiem wytrawnym a intensywnie owocowym dostrzeże idealną kompozycję. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety potrzebują czasem chwili tylko dla siebie, wieczoru przy książce, filmie czy muzyce. Ten wieczór można umilić filiżanką herbaty, która przypomni nam dzieciństwo, rozgrzeje lub po prostu pomoże się zrelaksować.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Herbata Earl Grey Teekanne

Herbata Earl Grey Teekanne

Herbata dla sportowców

Herbata? Nie tylko dla sportowców