w

White Tea Citrus – delikatny smak z cytrynową nutą

herbata-teekanne-white-tea-citrus

Preferujesz herbatę lekką i zdrową, a jednocześnie szukasz czegoś bardziej wyrazistego, niż zwykła biała herbata? Ciekawym wyborem może być Teekanne White Tea Citrus.

Światowe specjały

White Tea Citrus to herbata wydana w ramach kolekcji smakowej Teekanne World Special Teas. Jak sama nazwa wskazuje, nawiązuje ona do najlepszych tradycji smakowych świata. Napój bazuje na białej herbacie, jednak jej skład na niej się nie kończy. Dodatkowo dodano nieco orzeźwiającej nuty smakowej i odrobinę słodkości.

Aromat cytryny

Poczucia świeżości daje aromat o cytrynowej nucie. Uzyskany dzięki temu posmak pomaga w odprężeniu się, zwłaszcza w ciepły dzień lub po męczącej pracy. Łącząc się z delikatnością białej herbaty pozwala naprawdę docenić jej smak.

Słodycz mango

Teekanne White Tea Citrus to jednak nie tylko biała herbata z nutą cytrynowego zapachu. To także odrobina słodyczy. Drobna, ale jednak wyczuwalna. Subtelna, ale warta docenienia! Słodycz uzyskana dzięki aromatowi mango. Nie tylko wpływa on na doznania smakowe i zapachowe, ale również doskonale się komponuje z aromatem cytryny i z samą herbatą.

Skład Teekanne White Tea Citrus jest nader prosty. To głównie biała herbata (91%), do której dodano aromat cytrynowy (5%) oraz aromat mango (4%). Spróbujcie, bo warto!

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Japonia herbata

Herbata z Kraju Kwitnącej Wiśni

Herbata na swieta

Herbata świąteczna i jej miejsce podczas Świąt