w

Teekanne Zen Chai

Teekanne Zen Chai

Wśród herbat dostępnych w Teekanne jest cały szereg naprawdę ciekawych smaków, spośród których każdy kolejny potrafi zaskoczyć na wiele sposobów. Zen Chai to kolejny z nich – herbata, która orzeźwia, a jednocześnie cieszy kubki smakowe.

Teekanne Zen Chai, choć z nazwy może kojarzyć się ze stosowanymi zimą herbatami rozgrzewającymi, tak naprawdę jest mieszanką idealną na letnią porę roku. Zawarty w niej aromat cytrynowy kojarzy się z orzeźwieniem, a jednocześnie nadaje bardzo delikatnej nuty smakowej. Równocześnie sprawia też, że herbata posiada wyraźny posmak kojarzący się z owocami cytrusowymi.

Z kolei aromat mango sprawia, że smak jest przyjemny i kojarzy się z egzotyką – co sprawia miłą odmianę względem standardowych herbat, pozbawionych jakichkolwiek dodatków.

Jednocześnie nie można zapomnieć, że zarówno aromat cytrynowy, jak i aromat mango, świetnie się ze sobą komponują. W ten sposób to, co miłe dla podniebienia w pojedynkę, łącznie tworzy zupełnie nową jakość. Teekanne Zen Chai staje się czymś więcej, niż porcją orzeźwienia na gorące dni – staje się również nowym bodźcem dla Twojego podniebienia!

Oczywiście Zen Chai to nie tylko wspomniane dodatki, ale i sama herbata, która jest tu głównym składnikiem. Pośród różnych rodzajów, wybrano tu herbatę zieloną, która sama w sobie również zapewnia sporo zdrowia, a w lato może być lepszym wyborem od jej czarnej odmiany.

Składniki Teekanne Zen Chai to odpowiednio: wspomniana zielona herbata, aromat cytrynowy oraz aromat mango.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Fresh Orange Teekanne

Fresh Orange Teekanne

lody z zielonej herbaty

Trzy pomysły na lody z zielonej herbaty