w

Teekanne Superfruits i jej orzeźwiająca nuta

Herbata Teekanne Superfruits to wyjątkowa mieszanka owocowej herbaty, która orzeźwia organizm, jednocześnie zapewniając dawkę pozytywnej energii o poranku. Nie da się ukryć, że jesień zbliża się coraz to większymi krokami, przez co bardziej odczuwamy nagłe zmiany temperatur czy też ciśnienia. Stajemy się senni i z utęsknieniem wpatrujemy się w okno, łapiąc ostatnie promyki słońca.

Teekanne Superfruits i jej orzeźwiająca nuta

Zatem warto pomyśleć o owocowych herbatkach, jaką jest z całą pewnością Teekanne Superfruits , która dzięki zawartości owoców dzikiej róży i wyczuwalnej nuty jabłka, hibiskusa, liści słodkich jeżyn, korzeni cykorii, aromatycznej żurawiny czy wiśni,  niejedną osobę rozbudzi, zapewniając jednocześnie sporą dawkę energii. Takie bogactwo różnorodnych aromatów jednocześnie orzeźwi i ogrzeje organizm, a zapach aromatycznych składników przyniesie na myśl wspomnienia lata.

Jesienne herbaciane lenistwo

Jesienne popołudnia można spędzić z kubkiem gorącej herbaty Teekanne Superfruits oraz ulubioną książką czy też filmem. Jesień, pomimo swojego kolorowego oblicza, stanowi czas na większą porcję relaksu w zaciszu własnego domu. Dlaczego więc nie wykorzystać takiej nadarzającej się okazji na odpoczynek w wygodnym fotelu z książką i ulubioną herbatką? Przecież bądź co bądź lato znowu powróci.

Na sam koniec warto skupić nieco uwagi na sposobie parzenia herbaty Teekanne Superfruits, gdyż, aby w pełni wydobyć smak i aromat, należy parzyć ją w temperaturze 100 stopni przez co najmniej 8 minut.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

herbata Rooibos Vanilla

Rooibos Vanilla – afrykańskie bogactwo minerałów

herbata na jesienne wieczory

Herbata na jesienne wieczory