w

Teekanne Purify & Slim jako dodatek do zrównoważonej diety!

Jesienno-zimowe miesiące zbliżają się nieubłaganie, a co za tym idzie już niedługo czeka nas gwałtowne ochłodzenie oraz intensywne opady deszczu lub śniegu. Niestety podczas chłodniejszych miesięcy, znacznie mniej czasu spędzamy na dworze, nasza aktywność fizyczna spada przez co jesteśmy skłonni do podjadania. Każdy z nas spędza znacznie więcej czasu w zaciszu własnego domu. Kiedy budzi się wiosna większość mówi: przytyłem i muszę schudnąć. Aby uniknąć takich sytuacji wystarczy spora dawka motywacji oraz odpowiednia dieta. Oczywiście ćwiczenia fizyczne są równie mile widziane.

Teekanne Purify & Slim jako dodatek do zrównoważonej diety!

Herbata Teekanne Purify & Slim to nowość firmy teekanne, która łączy w sobie smak aromatycznej zielonej mięty i mięty pieprzowej. Wyczuwalna nuta herbaty Pu-Erh podkreśla intrygujący smak herbaty.  Posiada ona szereg właściwości, które pomogą w skutecznej walce z dodatkowymi kilogramami. Oczywiście na odchudzaniem, oprócz herbaty Teekanne Purify & Slim, składa się również odpowiedni dobór ćwiczeń  i wprowadzenie zrównoważonej diety. Nie da się ukryć, że ćwiczenia fizyczne nie tylko mogą skutecznie modelować naszą sylwetkę, ale również wpływają na odporność naszego organizmu. Zatem ćwiczenia przed telewizorem, czy też zmagania na siłowni bądź basenie są wręcz wskazane podczas diety. W rezultacie nie musimy się już martwić o naszą wagę i sylwetkę, dzięki czemu przywitamy wiosnę z uśmiechem na ustach, a problem z doborem odpowiedniej garderoby również odejdzie w zapomnienie.
Jeżeli chodzi o odpowiednie przygotowanie herbaty Teekanne Purify & Slim, to wymaga ona parzenia od 3 do 5 minut w temperaturze 100 stopni.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Herbata relaksująca

irish cream tea

Herbata po irlandzku