w

Teekanne Garden Selection

Teekanne Garden Selection
jasmin tea

Herbata jest wspaniałym napojem, czasem jednak warto dla odmiany sięgnąć po herbatkę owocową. W szczególności po taką, która stanowi oryginalną mieszankę kilku różnych smaków. Tak, jak ma to miejsce w przypadku Teekanne Garden Selection.

Słodko-kwaśna

Garden Selection to herbatka z serii World of Fruits i jak sama nazwa wskazuje, pozwala przenieść się do świata owocowych smaków. Zastosowana mieszanka jest jednak niezwykła, gdyż łączy w sobie zarówno odrobinę słodkości, jak i nieco kwaśnego posmaku. Co prawda taka kompozycja może dziwić, ale w praktyce okazuje się bardzo ciekawa dla podniebienia.

Za nuty słodkie odpowiadają tu skrawki jabłka, liście jeżyn oraz lukrecja. Z kolei składnikami nadającymi kwaskowatości są hibiskus oraz dzika róża. Choć składniki te są tak różne smakowo, znakomicie się komponują, a elementem dopełniającym okazuje się skórka pomarańczy. Całość cechuje też ciekawy zapach.

Siła zdrowia

Jest tu również element zdrowotny. Zastosowane składniki to istne bogactwo witamin, w szczególności zaś witaminy C (której doskonałymi źródłami są wspomniany hibiskus oraz owoce dzikiej róży).

Na każdą porę roku

Zastosowane składniki sprawiają, że herbatka Teekanne Garden Selection sprawdzi się przy dowolnej pogodzie. Równie dobrze można pić ją latem, w schłodzonej formie, jak i zimą, w postaci mocno podgrzanej. W każxdej formie sprawdzi się doskonale – również gdy chodzi o smak.

Skład herbatki Teekanne Garden Selection to odpowiendio: jabłko, biały hibiskus, liście słodkich jeżyn, skórka pomarańczy, owoc dzikiej róży, aromat kwiatu czarnego bzu (6%), lukrecja, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat cytrynowy, skórka cytryny oraz kwiat czarnego bzu (1%).

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

herbata jak się produkuje

Jak produkuje się herbatę?

bledy podczas parzenia herbaty

Co czyni herbatę doskonałym napojem?