w

Teekanne Elderflower Lemon na ukojenie nerwów

Nie od dziś wiadomo, że różne gatunek herbaty posiada dużą ilość odmiennych właściwości. Każdy oczywiście zdaje sobie sprawę, że gatunek czerwony jest skuteczny podczas zrównoważonej diety, a czarna odmiana stawia na nogi równie skutecznie co kawa. Biała herbata słynie ze swoich odmładzających właściwości, natomiast odmiany herbat ziołowych, jaką jest Teekanne Elderflower Lemon, sprawiają, że organizm jest w pełni zrelaksowany. Po długim dniu, który spędzamy w pracy czy w szkole, warto znaleźć odrobinę czasu na odpoczynek. Nasz organizm potrzebuje odrobiny czasu na regenerację, czy to w postaci krótkiej drzemki, wycieczki na siłownię czy bliskiego spotkania z ulubioną powieścią. Towarzyszem tego słodkiego lenistwa może być oczywiście wielki kubek herbaty.

Teekanne Elderflower Lemon na ukojenie nerwów

Warto nieco przybliżyć sylwetkę herbaty Teekanne Elderflower Lemon, która doskonale łączy smak trawy cytrynowej, jabłek, kwiatu czarnego bzu, owoców dzikiej róży, czy też liści słodkiej jeżyny. Oprócz tego w herbacie Teekanne Elderflower można również wyczuć nutę korzeni cykorii oraz aromat cytrusów. Takie połączenie różnorodności smaków jak i aromatów nie tylko zrelaksuje organizm po dniu pracy, ale również zapewni dawkę pozytywnej energii.

Jak każda herbata, tak i Teekanne Elderflower Lemon wymaga odpowiedniego czasu i temperatury parzenia . Należy parzyć ją od 5 do 8 minut w temperaturze 100 stopni. Jeżeli jednak macie smak na większą dawkę cytrusów, warto wzbogacić tą ziołową herbatkę o plaster cytryny, który dodatkowo tylko podkreśli jej doskonały smak.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

herbata-owocowa

Owocowa herbata – naturalny zastrzyk witamin i minerałów

herbata-lemon-witamina-c

Teekanne Earl Grey Lemon + vitamin C