w

Teekanne Black Tea Collection

Teekanne Black Tea Collection

Może i kwietniowa pogoda nie układa się po naszej myśli, ale jeszcze wszystko przed nami. Kiedy temperatura pójdzie na dobre w górę, a trawy się zazielenią, z całkowitą pewnością wybierzemy się na długi spacer po parku. Nie da się ukryć, że znacznie więcej czasu będziemy spędzać na świeżym powietrzu. Jadnak kiedy  pogoda pokazuje nam swoje różne oblicza, warto przygotować gorącą herbatę z zestawu Teekanne Black Tea Collection, który stanowi intrygującą mieszankę czarnych herbat. Obowiązkowo obok gorącego napoju musi pojawić się również jakieś słodkie ciastko.

Aromatyczny mix

Kolekcja Teekanne Black Tea Collection to wyborna mieszanka najróżniejszych gatunków czarnych herbat, które jak dobrze wiemy, stanowią doskonałą bazę do niezliczonych przepisów na przygotowanie efektywnie wyglądających napojów. Między innymi mowa tu o napoju Bubble Tea, słynnej bawarce z mlekiem czy też herbacie z wkładką. W skład Teekanne Black Tea Collection wchodzą następujące rodzaje herbat:

Earl Grey,

Royal Rum,

Irish Cream,

– Assam,

– English Breakfast,

– Gold.

Kiedy decyzja dotycząca wyboru jednej z nich zapadnie, warto również zastanowić się nad odpowiednim doborem herbacianych dodatków, czy to suszonych owoców, czy malinowego syropu własnej produkcji. Ostateczna werdykt należy do was.

Spokojnie popołudnie z Teekanne Black Tea Collection

Doskonałym dodatkiem do herbat z kolekcji Teekanne Black Tea Collection jest nie tylko słodki deser, ale także jakieś zajęcie. Zatem póki pogoda nie dopisuje, możecie zorganizować domowe kalambury czy popołudnie z filmami grozy. Nie przejmujcie się nadprogramowymi kaloriami, ponieważ kiedy wiosna rozkręci się na całego, znajdziecie czas na ich sukcesywne zrzucanie.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Melisa Lemon Tea

Melisa Lemon

herbata na przemiane materii

Herbata na apetyt