w

Świat herbaty Teekanne

herbata teekanne
cup of tea with fresh lemon - tea time

Herbaciane początki

Świat herbaty Teekanne to nie tylko intrygujący smak i aromat herbaty Teekanne, który dobierany jest z niezwykłą starannością. Świat herbaty Teekanne to również długoletnia historia i tradycja tejże niezwykłej marki. Swoje pierwsze kroki  firma Teekanne postawiła 131 lat temu, kiedy to w roku 1882 założono pierwszą centralę firmy R. Seelig & Hille w Dreźnie. Kilka lat później, a mianowicie w roku 1888, znak graficzny oraz sama nazwa firmy – Teekanne uzyskała pełną ochronę z ramienia przepisów prawnych obowiązujących na terenie Niemiec. Należy zauważyć, iż logo firmy stanowi jeden z najstarszych znaków towarowych w Niemczech. Od tego momentu przyszłość firmy dynamicznie ewoluowała. Teekanne już w 1892 roku na rynku herbacianym wyprzedzało swoją epokę, a to wszystko dzięki energicznym działaniom Rudolfa Andersa oraz Eugena Nisslé’a. Na herbacianym rynku po raz pierwszy można było spotkać odmiany różnych herbat zamknięte w jednym pojemniku. Już w tym czasie można było zauważyć,że fundamenty firmy oparte są przede wszystkim na zaspokajaniu oczekiwań klientów. Dlatego firma od wieków z niezwykłą starannością dobierała poszczególne rodzaje herbaty, na drodze wielu poszukiwań i prób firma Teekanne zawsze potrafiła sprostać zadaniu i odnaleźć idealne połączenia różnorodnych odmian liści herbat.

Świat herbaty Teekanne – filozofia herbaty

Świat herbaty Teekanne obok intrygującej historii, to również filozofia, która na pierwszym miejscu bierze pod uwagę zdanie klienta. Grono wykwalifikowanych pracowników każdego dnia podejmuje szereg decyzji mających na celu przede wszystkim zaspokojenie indywidualnych potrzeb klienta. Działania te  można przede wszystkim zauważyć w szerokim asortymencie produktów jakie posiada firma Teekanne. Firma podczas produkcji wykorzystuje innowacyjne technologie, dzięki czemu jakość produktów jest niezwykle wysoka. Teekanne w czasie produkcji wykorzystuje również wypracowane ekologiczne modele działań, dzięki czemu produkty są tak dobre. Ponadto proces produkcji podlega ścisłym kontrolom, a model zarządzania firmą jest precyzyjny, co oczywiście nierozerwalnie wpływa na jakość herbaty Teekanne.

Na zakończenie również należy wspomnieć o produktach, dzięki którym świat herbaty Teekanne jest tak szeroki i intrygujący. Każdy miłośnik poszczególnych odmian herbaty znajdzie coś dla siebie. Z niezwykłą starannością firma Teekanne łączy poszczególne smaki owoców z całego świata z odmianą herbaty czarnej, zielonej, ziołowej czy białej. Dzięki temu efekt końcowy jest tak zaskakujący. Smak herbat oczaruje nie jedną osobę.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Nadwaga-odpowiedzią-jest-herbata

Herbata jako wsparcie osób dbających o linię.

Herbata na swieta

Herbata na jesień