w

Delikatność doznania smakowe z Teekanne Green & Jasmine

Zielona herbata jaśminowa

Jedni lubią wyrazisty smak czarnej herbaty, inni wolą bardziej subtelne smaki. Herbata Green & Jasmine to nowość od Teekanne, która wychodzi naprzeciw wysokim wymaganiom koneserów delikatnej, zielonej herbaty. Swój wyjątkowy aromat zawdzięcza dodatkowi jaśminu, który pozwala się zrelaksować już od pierwszego skosztowania.

Łagodny smak prosto z Azji

Kwiat jaśminu jest ceniony za swój wyjątkowo delikatny i piękny zapach. Niestety w Polsce krzewy jaśminu nie występują ze względu na niekorzystne uwarunkowania klimatyczne, ale jego niepowtarzalny aromat możemy odkryć w zielonej herbacie. Herbata jaśminowa jest niezwykle popularna w krajach dalekiego wschodu. Do jej produkcji wykorzystuje się olejek eteryczny uzyskiwany z kwiatów jaśminu, którym aromatyzuje się liście herbaty. Teekanne Green & Jasmine to kwintesencja bogatego smaku zielonej herbaty i łagodnego aromatu kwiatów jaśminu.

Dobroczynny kwiat jaśminu

Napar z Teekanne Green & Jasmine to prawdziwa uczta dla zmysłów. Jej subtelny smak uspokaja, zaś delikatny zapach koi i wycisza. Co więcej, herbata jaśminowa niesie także wiele korzyści dla naszego zdrowia i lepszego samopoczucia. Dzięki zawartości olejków eterycznych ułatwia radzenie sobie ze spadkami nastroju. Pomaga także osobom, które mają kłopoty z zasypianiem lub zmagają się z bezsennością. Panie szczególnie powinny docenić herbatę jaśminową, gdyż dzięki dużej zawartości polifenoli działa antyoksydacyjnie i opóźnia procesy starzenia. Niektórzy zaś twierdzą, że jest także skutecznym afrodyzjakiem.

Herbata jaśminowa to szybki sposób na to, by odnaleźć ukojenie po stresującym dniu. Aby przygotować filiżankę Teekanne Green & Jasmine wystarczy zalać jedną saszetkę  herbaty wrzącą wodą i zaparzać ją przez 3 do 5 minut. Można ją dosłodzić według uznania.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Herbata zimowa z jabłkiem

Herbata zimą smakuje najlepiej!

Herbata z dzikiej róży

Różany ogród w kubku, czyli herbatka z dzikiej róży