w

Herbata na diecie

herbata na diecie - dieta herbaciana

Niedługo przyjdzie lato i każda z nas chciałaby pochwalić się idealnie zgrabną sylwetką. Kwiecień, maj, czerwiec i lipiec to dla wielu z nas miesiące intensywnego odchudzania się. Jakie są najlepsze sposoby? Jak wytrwać przy postanowieniu i konsekwentnie zrzucać zbędne kilogramy? A jaka herbata na diecie będzie najlepsza?

Dieta i ćwiczenia

Są nierozłączne. O wiele łatwiej i szybciej jest zrzucić kilka kilo, stosując odpowiednią dietę oraz uprawiając sport niż wybierając tylko jeden z tych elementów. Żywność powinna być bogata w warzywa oraz białko, które znajdziemy np. w białym mięsie, a także w herbacie pu-ehr jak Teekanne Purify & Slim. Herbata czerwona zawiera również polifenole, inaczej garbniki, które znacząco wpływają na przyspieszenie metabolizmu u wielu osób, również tych na diecie. Bogata jest w wiele mikroelementów i minerałów, jednak należy pamiętać o piciu jej tylko po posiłkach, ponieważ dostarczana na czczo wypłukuje niektóre minerały. Herbata ta stanowi świetne uzupełnienie diety, ponieważ nawadnia organizm i ma działanie moczopędne. Można ją pić po intensywnym wysiłku, aby uzupełnić elektrolity. Zarówno dietę, jak i ćwiczenia należy dostosować indywidualnie do siebie w celu uzyskania najlepszych efektów.

Motywacja oraz dobry humor

Wiele osób ma problem ze zmotywowaniem się do podjęcia długotrwałej diety i ćwiczeń, a przymus zmiany nawyków żywieniowych na inne, mimo że zdrowsze, często wiąże się z poczuciem zmęczenia, smutku i brakiem dobrego humoru. Oczywiście najgorszy okres trzeba przetrwać, warto więc mieć wsparcie w kimś bliskim.

Jeśli jednak to nam nie wystarcza lub nie posiadamy takiego wsparcia, można sięgnąć po herbatkę idealną na diecie, czyli Teekanne Fit & Slim. Zawarte w niej yerba mate, pokrzywa i zielona herbata są bogate w mikroelementy, a co ważniejsze – kompozycja ma słodki smak, nie zawierając przy tym kalorii. Dzięki temu możemy tymczasowo zaspokoić apetyt na słodycze oraz poprawić sobie humor.

Ponadto ta herbata na diecie wspomaga układ trawienny zawartością licznych polifenoli, a jej pozytywny wpływ na zdrowie odczuło wiele osób. Zbilansowaną dietę warto zatem wesprzeć którąś z herbat Teekanne z linii Harmony Body & Soul, aby dostarczyć organizmowi wiele cennych składników, które nie zawierają kalorii.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Herbata po królewsku

Herbata po królewsku – Chiny i Rosja

jak parzyć herbatę

Jak prawidłowo parzyć herbatę?