w

Herbata Fit & Slim jako suplement diety

Herbata Fit & Slim

Fit & Slim to herbata ziołowa firmy Teekanne, która z pewnością może  pomóc utrzymać organizm w dobrej formie. Zimowa pora roku stanowi doskonały czas na podjęcie działań mających na celu poprawę kondycji i zrzucenie paru zbędnych kilogramów. Minusowe temperatury już wkrótce ustąpią, robiąc miejsce na nadejście wiosny, a wówczas z nową figurą i wigorem będzie można śmiało wyruszać na popołudniowe spacery lub wycieczki. Herbata Fit & Slim stanowi skuteczny suplement diety.

Herbata Fit & Slim

 Fit & Slim jako suplement diety

Połączenie mięty, liści jeżyny, kwiatów bławatka oraz melisy pomoże w utrzymaniu dobrej kondycji. Kwiat bławatka zawarty w herbacie Fit & Slim to gatunek rośliny zielnej, z rodziny astrowatych. Jest on niezwykle popularny w Europie oraz w Zachodniej Syberii. Proces zbierania kwiatów ma charakter ceremonii. Bławatki są zbierane jedynie w słoneczne dni, z samego rana po wyschnięciu rosy, a płatki kwiatu wyrywane są z koszyczkiem. Zebrane kwiaty powinny być suszone w zaciemnionym i przewiewnym pomieszczeniu. Przeciągi zabezpieczają kwiaty przed ich blaknięciem, ponieważ jeśli kwiat bławatka zblaknie,  wszystkie jego zdrowotne właściwości zostaną utracone. Kwiat bławatka bogaty jest w flawonoidy, sole mineralne, centaurynę, antocyjanidy oraz cychorynę. Sam bławatek wykazuje działanie przeciwzapalne, żółciopędne oraz moczopędne. Kwiaty te znacznie wpływają na poprawę krążenia. Bławatek stosowany jest również do wspomagania procesu gojenia ran i skaleczeń.

Wskazówki odnośnie parzenia

Równie ważny jest odpowiedni sposób podawania herbaty oraz temperatura i czas parzeniaHerbata Fit & Slim powinna być podawana w porcelanowych filiżankach, które przed podaniem należy sparzyć gorącą wodą. Powinna być parzona przez co najmniej 5 minut, w temperaturze 100 stopni C. Dla uzyskania pożądanych efektów herbatę Fit & Slim najlepiej pić 2 – 3 razy dziennie.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Herbata jaśminowa

Herbata jaśminowa – orientalny powiew świeżości

herbata gruzinska

Herbata gruzińska i jej historia