w

Herbata Earl Grey Teekanne – idealna propozycja na zimę!

Podczas zimowych wieczorów zapewne nikt nie ma ochoty na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Znacznie chętniej przebywamy w domu, w którym jest ciepło i przyjemnie. Inaczej sprawa wygląda kiedy spadnie śnieg, wtedy każdy wybiera się na spacer w zimowej scenerii, chwyta za sanki lub zwyczajnie lepi bałwana. Jednakże po długim dniu spędzonym na świeżym powietrzu, przychodzi czas na powrót do domu i ogrzanie się. Dobrym pomysłem  jest wypicie gorącej herbaty Earl Grey Teekanne wzbogaconej o rozgrzewające dodatki.

Herbata Earl Grey Teekanne – idealna propozycja na zimę!

Herbata Earl Grey Teekanne to jeden z członków rodziny herbat Teekanne, która urzeka kuszącym aromatem. Jako przedstawiciel czarnego gatunku herbata Earl Grey Teekanne może być pita z samego rana jako zamiennik kawy. Sprawdza się również w roli herbaty podawanej na gorąco w zimowe dni.  Oczywiście, aby uzyskać przyjemne rozgrzewające uczucie, najlepiej postawić na sprawdzone smaki jak imbir, cytryna i sok malinowy. Słodkie dodatki w postaci soku malinowego, powideł śliwkowych czy też ostre przyprawy jaki imbir świetnie komponują się z herbatą Earl Grey Teekanne. Połączenie zróżnicowanych dodatków nie tylko zachwyci smakiem, ale pomoże uchronić się przed możliwym przeziębieniem.

Jeżeli jednak stawiacie na bardziej klasyczne połączenia – herbata Earl Grey Teekanne stanowi doskonałą wręcz bazę do tradycyjnej bawarki. Dodane mleko i cukier oraz zbożowe ciasteczka wydobędą jej  intrygujący aromat.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

parzenie herbaty - jak zaparzyć herbate

Parzenie herbaty – wszystko co powinniście wiedzieć

Japońska herbata

Herbata japońska na mapie herbacianej historii