w

Green Tea Orange to idealna herbata na wiosenne porządki

Zielona herbata dodaje energii i wigoru.  Green Tea Orange to idealna herbata na wiosenne porządki. Pogoda z każdym dniem się zmienia, jednakże w powietrzu można już poczuć zapach nadchodzącej wiosny. W każdym domu przyjdzie zatem czas na generalne porządki.

Co kryje się w środku?

Green Tea Orange jako odmiana herbaty zielonej połączonej z nutą pomarańczy posiada szereg właściwości, które mają pozytywny wpływ na stan zdrowia. Herbata, taka jak Green Tea Orange, wywodzi się z Chin, chodź jest również uprawiania w Japonii. Wedle chińskiej legendy herbata zielona została odkryta przez mitycznego cesarza Shennong, który posiadał niezwykłą zdolność uprawy roślin. Inne chińskie źródła mówią jednak, że uprawa tej odmiany została zapoczątkowana przez dynastię Tang, która  poświęciła jej  traktat omawiający w całości sposób przygotowania herbaty, jak również proces zbioru liści.

Herbata teekanne green tea orange

Naturalne właściwości

Jeżeli chodzi o naturalne własciwości Green Tea Orange, to herbata ta  jest bogata w teinę, która działa odprężająco dla organizmu. Dzięki czemu skutecznie neutralizuje napięcia emocjonalne oraz stres. Ponadto zielona herbata jest bogata w witaminy C, B, E, garbniki, flawonoidy oraz sole mineralne. Flawonoidy wspomagają pracę serca poprzez wzmocnienie naczyń krwionośnych, jednocześnie chroniąc organizm przed zakrzepami krwi. Zielona herbata, którą jest Green Tea Orange, przyśpiesza pracę układu pokarmowego, co w rezultacie wpływa na szybszą przemianę materii. Herbata zielona pobudza również produkcję soków trawiennych oraz pomaga zminimalizować rozwój bakterii układu pokarmowego.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

jesienne przesilenie

Herbata na jesienne przesilenie, zatem porządki czas zacząć!

herbata po turecku

herbata po turecku czyli towarzysz z bliskiego wschodu