w

Green Tea Ginger & Lemon to odpowiedni dodatek każdej diety

Green Tea Ginger & Lemon to herbata zielona, która może stanowić odpowiedni suplement diety.

Sylwestrowa zabawa oraz powitanie Nowego Roku już za nami. Wiadomo jednak, że Nowy Rok wiąże się z nowymi postanowieniami –  czemu tym razem nie może paść na dietę? Oczywistym faktem jest, że święta to wspaniały czas,  który spędzamy z bliskimi osobami. Jednakże tej radości spotkań zazwyczaj towarzyszy spory zapas żywności, przez co po świętach wiele osób czuje się ociężale.

Dieta – kiedy zacząć?

Dobrym rozwiązaniem jest postanowienie noworoczne. W efekcie dieta sukcesywnie może zlikwidować nadprogramowe kilogramy i jednocześnie zrobić nieco miejsca przed następnymi świętami. Dobrym dodatkiem podczas diety jest oczywiście herbata zielona jaką jest Green Tea Ginger & Lemon. Oprócz zrównoważonej diety, przyda się też odpowiedniego zestawu ćwiczeń.
Green Tea Ginger & Lemon jako zielona herbata zawiera sporą dawkę katechinów. Najważniejszym spośród nich to galusan epigalokatechin. Ten przeciwutleniacz przyczynia się do wzrostu metabolizmu, jednocześnie obniżając ryzyko zawału serca, powstających zakrzepów w krwi jak i miażdżycy. Najlepiej aby herbata Green Tea Ginger & Lemon była spożywana przed każdym posiłkiem, gdyż to właśnie zielona herbata znacznie obniża apetyt. Kubek zielonej herbaty wypełnia żołądek, jednocześnie zmniejszając poziom apetytu.

Herbata Green Tea Ginger & Lemon to odpowiedni dodatek każdej diety i  powinna być spożywana bez cukru.
Jeśli chodzi o temperaturę i czas parzenia, to ta zielona odmiana wymaga 100 stopni C oraz parzenia przez 3 do 5 minut.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

herbata z czarnej porzeczki

Herbata Black Currant – na indyjskim szlaku

Herbata jaśminowa

Herbata jaśminowa – orientalny powiew świeżości