w

Green Tea Collection

Green Tea Collection

Herbaty zielona już od wielu wieków znana jest jako napój wspomagający metabolizm i oczyszczanie organizmu, a także pobudzający. Herbata biała natomiast zawiera dużo polifenoli oraz kofeiny, co pozwala wyeliminować kawę z diety. Zanim jednak po nie sięgniemy, warto dowiedzieć się więcej na temat ich właściwości oraz pamiętać, że każdy organizm reaguje na nie inaczej. Różnorodność gatunków zielonej i białej herbaty znacznie wpływa na ich dostępność i cenę. My jednak postaraliśmy się dobrać najwyższej jakości herbaty w Green Tea Collection.

Idealne połączenie Green Tea Collection.

Firma Teekanne w swojej Green Tea Collection proponuje unikatowe połączenie aż 6 herbat – 3 zielonych i 3 białych. Pierwsze występują w duecie z opuncją, cytryną i jeżówką purpurową. Drugi rodzaj pojawia się w wariancie czystym, cytrusowym oraz żurawinowo-malinowym. Brzmi kusząco? Nie sposób nie skusić się na taką kolekcję.

Co łączy obydwa rodzaje herbat?

Przede wszystkim szerokie zastosowanie kulinarne i zdrowotne. Można je pić w postaci zimnych lub ciepłych napojów, jeść jako lody, dodać do ciasta, kremu etc. Mają delikatny smak i wielu produktom spożywczym dodają lekkości. Zawierają wiele antyoksydantów, a biała herbata dodatkowo bogata jest w polifenole, co korzystnie wpływa na cały organizm. Bogactwo wykorzystania herbaty białej i zielonej w ziołolecznictwie, medycynie, kosmetykach czy gastronomii sprawia, że nie sposób przejść obok niej obojętnie. Dlatego Green Tea Collection jest idealnym wyborem dla smakoszy lub osób, które oprócz walorów smakowych wymagają dobroczynnego działania. Niewątpliwie herbaty białe i zielone przebojem weszły do naszego kraju i coraz więcej osób po nie sięga. Być może wpływ ma na to także ich smak – delikatniejszy, a zarazem bardziej orzeźwiający niż herbaty czarnej.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

herbata z kardamonem

Powiew orientu czyli herbata z kardamonem

herbata-w-dzien-i-herbata-na-noc

Herbata w dzień i herbata na noc