w

Fruit Kiss – wiśniowe orzeźwienie

herbata-owocowa

Fruit Kiss to wyjątkowa herbata Teekanne, która przywodzi na myśl smak i zapach lata. W ciągu kilku minut umożliwia puszczenie w niepamięć obrazu otaczającej nas zimowej scenerii i przeniesienie się myślą do cieplejszych pór roku.

Sekretny składnik

Sam owoc wiśni, który jest głównym składnikiem herbaty Fruit Kiss, jest popularny w letnim okresie. Wiśnia uprawiana jest głównie jako drzewko owocowe, chociaż na chwilę obecną coraz popularniejszą formą dekoracji jest sadzenie drzew wiśni w miejskich parkach oraz ogrodach. Drzewo wiśni cieszy się długoletnią tradycją sięgającą ponad dwóch tysięcy lat.  Wiśnia, która występuje w herbacie Fruit Kiss, początkowo była wykorzystywana w medycynie ludowej. W szczególności była stosowana podczas leczenia schorzeń pęcherza moczowego czy też kamienicy nerkowej.

Co kryje się w środku?

Herbata Fruit Kiss, dzięki zawartości wiśni, jest bogata w szereg właściwości, ponieważ owoc wiśni zawiera takie związki jak: żelazo, wapń, potas, magnes, fosfor jak i witamy C, B, A i P. Ponadto wiśnia bogata jest w pektynę, która przyśpiesza trawienie oraz reguluje poziom cholesterolu szkodliwego dla ludzkiego organizmu. Taka mieszanka składników  wykazuje działanie odtruwające, antybakteryjne i przeciwzapalne.

Warto również zwrócić uwagę na odpowiedni czas jak i temperaturę parzenia herbaty Fruit Kiss. Jak każda, herbata Fruit Kiss powinna być podawana w porcelanowych filiżankach, gdyż porcelanowe naczynie w pełni wydobywa smak i aromat herbaty. Fruit Kiss powinna być parzona przez 8 minut w temperaturze 100 stopni. W zależności od indywidualnych upodobań, doskonale smakuje wraz z wiśniową konfiturą.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

czerwona-herbata

Czerwona herbata i jej sekrety