w ,

Fresh Orange Teekanne

Fresh Orange Teekanne

Wiosna za pasem, więc niecierpliwie wyczekujemy świeżych owoców w sklepach oraz na targach . Póki co, musimy jednak uzbroić się w cierpliwość. Jednakże idealnym zastępstwem dla owocowych rozkoszy będzie herbata Teekanne Fresh Orange, która zachwyca nie tylko aromatem soczystych pomarańczy, ale także smakiem słodkim i orzeźwiającym.

Fresh Orange Teekanne idealna na ciepło i zimno

Fresh Orange  można pić o każdej porze dnia i nocy 😉 Jej bogaty smak przejawia się zarówno w wydaniu ciepłym, jak i zimnym, stąd nie wahajmy się zabrać ją do termosu w chłodniejsze dni, czy  do bidonu podczas rowerowych eskapad. Ponieważ jest to herbata owocowa, z pewnością zasmakuje dzieciom i osobom, które uwielbiają słodycze. A do tego można z niej zrobić pyszną lemoniadę, na którą przepis podajemy poniżej!

Składniki:

2 torebki Fresh Orange

2 goździki

2 plasterki cytryny

1 łyżka miodu/cukru

Sok z malej pomarańczy

1 l wody

Kostki lodu

Gotujemy wodę, następnie do wrzątku wkładamy goździki i 2 torebki herbaty. Zdejmujemy z ognia i zaparzamy około 3 minut. Wyciągamy torebki oraz goździki i czekamy, aż napój osiągnie temperaturę 60 stopni Celsjusza. Wtedy dodajemy miód lub cukier, sok z pomarańczy oraz 2 plasterki cytryny. Czekamy, aż lemoniada ostygnie i wkładamy ją do lodówki na około  godzinę. Do schłodzonego napoju na bazie Fresh Orange wrzucamy dowolną ilość kostek lodu. I lemoniada gotowa. Smacznego!

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Herbata earl gray - inny wymiar

Herbata Earl Grey – inny wymiar czarnej herbaty

Teekanne Zen Chai

Teekanne Zen Chai