w

Forest Fruit, leśna mieszanka witamin

Herbata z owocow lesnych
Herbata z owocow lesnych

Forest Fruit, leśna mieszanka witamin, to czarna herbata Teekanne, która z całą pewnością wyróżnia się na tle innych herbat tego gatunku. Wyjątkowy aromat owoców leśnych takich jak: maliny, owoce czarnej porzeczki i jeżyny, sprawia, że herbata Forest Fruit ma tak niepowtarzalny smak. Podczas wiosennych wieczorów herbata może stanowić doskonale rozwiązanie w czasie spotkań w gronie najbliższych. Warto zwrócić uwagę na bogactwo witamin zawartych w herbacie Forest Fruit.

Co kryje się w torebce herbaty Forest Fruit?

Już sama czarna herbata stanowi źródło związków mineralnych  i witamin, które wpływają korzystnie na organizm. Flawonoidy zawarte w liściach czarnej herbaty działają antyoksydacyjnie, w rezultacie związek ten wiąże ze sobą metale ciężkie oraz chroni organizm przed wolnymi rodnikami. Ponadto zawartość teaniny w czarnej herbacie znacznie obniża poziom ciśnienia. Co sprawia, że teina skutecznie stymuluje procesy wewnątrz czaszkowe. W rezultacie czarna herbata działa relaksująco i wzmacnia koncentrację. Ponadto herbata Forest Fruit  jest bogata w witaminy B1, A, K, B2 i C oraz minerały takie jak: cynk, wapń, potas, fluor, sód i żelazo.

Jak parzyć? – Krok po kroku

Warto również zwrócić uwagę na odpowiedni sposób przygotowania herbaty czarnej. Forest Fruit powinna być podawana w porcelanowych filiżankach, które wcześniej zostały sparzone wrzątkiem. Torebkę herbaty należy zalać wodą o temperaturze 100 stopni i parzyć ją przez co najmniej 8 minut.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Nalewka herbaciana Royal Rum

Royal Rum jako nalewka herbaciana

herbata na lato

Herbata na lato – nuta orzeźwienia podczas fali upałów