w

Elderflower Lemon

Elderflower Lemon tea

Bogaty aromat, głęboki smak soczystych owoców, rozchodzące się przyjemnie ciepło po całym ciele… Właśnie takie przeżycia zagwarantować nam może herbata Elderflower Lemon. W jej skład wchodzi trawa cytrynowa, kwiat czarnego bzu i wiele owoców. Dlatego oprócz odrobiny miodu, nie trzeba dodawać do niej nic więcej. Ta herbata delikatnie ogrzewa nas, zupełnie jak pierwsze promienie wiosennego słońca.

Długie spacery z Elderflower Lemon

Zimowe leniuchowanie w domu powoli staje się nudne. Dlatego zamiast przesiadywać przed komputerem, lepiej zaparzyć sobie herbatę Elderflower Lemon, przelać ją do termosu i wyruszyć na dłuższy spacer. Dzięki temu nie tylko wzmocnimy odporność, ale także dotlenimy się, poprawimy krążenie i zgubimy zbędne kalorie. Orzeźwiający smak Elderflower Lemon sprawia, że to idealny wybór na treningi. Można ją pić również na zimno.

Sycące owocowe desery

Chłodniejsze dni dużo łatwiej przerwać ze zdrowymi owocowymi deserami, które dodadzą nam energii i poprawią humor. Elderflower Lemon pasuje praktycznie do każdego z nich, czy to kiwi w gorzkiej czekoladzie, czy truskawki w galartece. Dlatego nie przejmujmy się tym, że takie desery zawierają trochę kalorii – równoważą to ich właściwości zdrowotne.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

herbata z anyżem

Herbata z anyżem

Assam Teekanne

Assam Teekanne