w

Cherry Berry – bajkowy przysmak dla najmłodszych

Cherry berry tea

Gdy w rodzinie pojawia się dziecko, rodzice starają się, by niczego mu nie brakowało i by rosło zdrowe. Wówczas pojawia się wiele pytań związanych z żywieniem. Czy dziecko może pić herbatę? W okresie niemowlęcym picie czarnej i zielonej herbaty nie jest wskazane, gdyż zawierają one teinę, która podwyższa ciśnienie i działa pobudzająco. W późniejszym czasie wskazane jest robienie lekkich naparów lub rozcieńczanie ich gorącą wodą. Ale zwykła, gorzka herbata rzadko dzieciom smakuje. Doskonałą alternatywą stworzoną specjalnie dla dzieci jest owocowa Teekanne Cherry Berry!

Naturalna słodycz

Herbatka Teekanne Cherry Berry to owocowe połączenie słodkich jabłek, kwaskowatej czarnej porzeczki i czerwonych wiśni. Mieszankę wzbogacono także o kwiat hibiskusa oraz owoce dzikiej róży. Przyjazny skład bez dodatku czarnej herbaty sprawia, że Teekanne Cherry Berry można pić o dowolnej porze dnia, do śniadania lub słodkiego podwieczorku. Świetnie smakuje zarówno na ciepło, jak i schłodzona. Co ważne dla rodziców, herbata ta nie zawiera cukru. Można ją dosłodzić wedle uznania, na przykład naturalnym miodem.

Owocowa herbata Cherry Berry

Herbatka to jednak nie wszystko, gdyż Teekanne Cherry Berry to także sympatyczni, bajkowi bohaterowie. Opakowanie zdobią postaci kolorowych smoków i stworów, których perypetie opisano w bajce „Powietrzny akrobata”. To historia o młodym smoku Emilu, który próbuje nauczyć się latać, a nie jest to łatwym zadaniem. Czy dzięki naukom mistrza Benia i wsparciu przyjaciół Emil w końcu pokona swoje słabości i wzbije się w powietrze? Przeżyjmy finał tej fantastycznej historii razem z naszym maluchem, przy kubku ciepłej herbatki. Aby przygotować Teekanne Cherry Berry wystarczy jedną torebkę zalać wrzącą wodą i parzyć przez 8 minut. Można ją pić ciepłą lub poczekać aż ostygnie.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Herbata w słoiku

Herbata w słoiku, czyli amerykańskie nowości

Herbata z pieprzem

Herbata z pieprzem – nietypowe połączenie smakowe