w ,

3 powody, dla których latem warto pić herbatę

Letnia herbata

Kiedy wysoka temperatura staje się w lecie nie do wytrzymania, wiele osób szuka relaksującego ochłodzenia. Mało kto wie, że świetnie sprawdzi się wówczas… herbata!

Naturalna słodycz

Cenisz sobie naturalne napoje bez zbędnej ilości cukru? Warto wybierać wówczas produkty, w których składzie nie ma sztucznych słodzików. Wybór owocowych herbatek jest na tyle duży, że każdy z pewnością znajdzie swój ulubiony smak. Będą one idealne nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Jeśli jesteśmy spragnieni zimnego napoju, wystarczy, że po zaparzeniu, odstawimy herbatkę do wystudzenia.

Herbata pozwala przetrwać upały

Na środku pustyni Beduini piją… gorącą herbatę! Spożywając ciepły napój, podnoszą temperaturę ciała, dzięki czemu dostosowują się do otoczenia. W skutek tego łatwiej radzą sobie z upałem. Może warto skorzystać ze sprawdzonej porady i w czasie upałów wypróbować działanie gorącej herbatki?

Uzupełnienie płynów

Herbata nie tylko gasi pragnienie, ale także świetnie uzupełnia płyny w organizmie. Podczas ciepłych dni sprawdzą się herbaty zielone np. TEEKANNE Zen Chai czy herbatki owocowe np. TEEKANNE Forest Fruits o smaku malin, jeżyn i słodkich truskawek. W lecie świetnym wyborem będzie także TEEKANNE Fresh Orange, czyli kompozycja dojrzałych w słońcu owoców i słodkiego smaku świeżych pomarańczy.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

lody z zielonej herbaty

Trzy pomysły na lody z zielonej herbaty

herbata first flush

herbata first flush – co to jest?